Basılacak tüm işlerin ilk durağı

Müşterilerimizden gelen ve basılması istenilen tüm işlerin matbaamızda ilk uğrayacağı bölümümüz Baskı Öncesi dir. Baskıya hazırlanan çalışmaların son kontrollerinin yapıldığı, maketlerinin hazırlandığı ve baskı departmanlarına yönlendirildiği bölümümüzdür.


                             daha fazla bilgi için


Kalite ve gerçek renkler için

Baskı öncesinden yönlendirilen işler istenilen baskı kalitesine ve istenilen renkleri yakalamak adına departmandaki uygun ofset baskı makinelerinde işleme alınır. Tabaka Ofset Baskı makinelerinde renk basımı dışında mat, parlak, yarı mat kaplama ve numeratör işlemleride gerçekleşir.

                               daha fazla bilgi için
Baskıdan sonra, teslimden öncee

Baskı öncesinden ofset baskıya geçen tüm işlemler selofanlanmasından harmanına , kesiminden kırımına, yapıştırılmasından ciltlenmesine, tel dikişinden paketlenmesine ve burada sayamadığımız tüm diğer işlemler ile çalışmanın son kontrolden geçerek teslimata hazır hale gelmesi Baskı Sonrası'nı oluşturan bölümlerimizde gerçekleşmektedir.
                             daha fazla bilgi için


Tüm özel çalışmalarınız için

İç ve dış mekan ortamlarda kullanılacak tüm çalışmalarınız için HP Desingjet L25500 kullanan Dijital Baskı bölümümüzden hizmet alabilirsiniz. Biz HP'nin bu modelini sizlere optimum çözümler sunmak, çevreye duyarlı baskılar hazırlamak ve basılı materyallerin insan sağlığına zararlarını minimuma indirmek için tercih ettik.
       
                             daha fazla bilgi için

Emek Matbaacılık Tüm Hakları Saklıdır.